Kontakta oss

Kontakta oss

0660-29 98 30
Besöksadress: 
Björnavägen 48
891 41 Örnsköldsvik
Postadress: 
HumanResurs FH AB
Box 4053
891 04 Örnsköldsvik
Öppettider: 
Vardagar: 07.30-16.30
Lunch: 12.00-13.00
Fax: 
0660-29 98 39
Kontaktpersoner på företagshälsan
Platschef
Maria Eriksén
Telefon: 
0660-29 98 33
maria.eriksen@humanresurs.se
Företagsläkare
Tord Arvidsson
Telefon: 
0660-29 98 42
tord.arvidsson@humanresurs.se
Företagsläkare
Tomas Hägerström
Telefon: 
0660-29 98 40
tomas.hagerstrom@humanresurs.se
Företagssköterska
Brita Edberg
Telefon: 
0660-29 98 34
brita.edberg@humanresurs.se
Företagssköterska
Sofia Blixt
Telefon: 
0660-29 98 43
sofia.blixt@humanresurs.se
Företagssköterska
Maria Nyberg
Telefon: 
0660-29 98 47
maria.nyberg@humanresurs.se
Företagssköterska
Annika Jonsson
Telefon: 
0660-29 98 32
annika.jonsson@humanresurs.se
Fysioterapeut/Ergonom
Michael Rosén
Telefon: 
0660-29 98 36
michael.rosen@humanresurs.se
Fysioterapeut
Irene Wennman
Telefon: 
0660-29 98 35
irene.wennman@humanresurs.se
Socionom
Anna Appelblad
Telefon: 
0660-29 98 45
anna.appelblad@humanresurs.se
Friskvårdspedagog
Karolina Sellin
Telefon: 
0660-29 98 48
karolina.sellin@humanresurs.se
Marknadsansvarig / Friskvårdspedagog
Kikki Grundin
Telefon: 
0660-29 98 46
kikki.grundin@humanresurs.se
Vaccinationer / Marknadskoordinator
Jenny Andréen
Telefon: 
0660-29 98 49
jenny.andreen@humanresurs.se
Ekonom
Elisabeth Wisten
Telefon: 
0660-29 98 44
elisabeth.wisten@humanresurs.se
Medicinsk sekreterare
Harriet Jakobsson
Telefon: 
0660-29 98 41
harriet.jakobsson@humanresurs.se
Undersköterska på mottagningen
Maria Eklund
maria.eklund@humanresurs.se
Söker du Humanresurs vårdcentral?

Kvalificerad vård med omtanke och hög service. Vårdcentralen drivs på uppdrag av Region Västernorrland